YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI
TARİHÇEMİZ
KALİTE POLİTİKAMIZ
KALİTE VE İŞ GÜVENLİĞİ
SERTİFİKALARIMIZ
YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ
ORGANİZASYON ŞEMASI
KRONOLOJİ
TARİHÇEMİZ
Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş., 1979 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Firma kuruluşundan günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerini aktif şekilde sürdürmektedir. Türkiye içindeki projelerin yanında, yurtdışında Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Letonya, Bosna, Libya ve Suudi Arabistan' da birçok projeyi başarıyla tamamlayan Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş., istikrarlı büyüyen uluslararası bir firma haline gelmiştir. Firma şu anda Türkiye, Afrika ve Ortadoğu'daki üstyapı ve altyapı projelerine odaklanmaktadır.

İlk kontrat, Suudi Arabistan Krallığı'ndaki Jubail şehrinde Denizsuyu Arıtma Tesisleri'nin kimyasal depolama üniteleri projesidir. Ardından 1981 yılında Libya'da çiftlik evleri inşaatı işi alınmıştır. Türkiye ve komşu ülkelerde gerçekleştirilen projeler ile şirketin farklı teknolojik alanlardaki faaliyetleri gelişmiştir.

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş. eğitimli ve deneyimli kadrosu sayesinde, tasarımdan işletmeye almaya kadar her aşamada müteahhitlik hizmeti verebilmektedir. Firma, borsaya açılan ilk inşaat firması olup, 1993 yılından beri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmektedir.

Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.'nin faaliyetleri uluslararası kalite ve derecelendirme kuruluşları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Firma, on yılı aşkın süredir ISO 14001 (2004), ISO 9001 (2000) ve OHSAS 18001 (1999) sertifikalarına sahiptir. Güncel sertifikalarımızı bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Copyright © 2013 Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş.